O nas

Dzika Kaczuszka – elegancko i tanecznie. Stworzyliśmy lokal dla klienta wymagającego, który ceni sobie swobodną atmosferę, rodzinny klimat i zabawę na wysokim poziomie. Dancingi oraz imprezy taneczne to nasza specjalność. Muzyka na żywo (klawisz, wokal, saksofon) wprowadza naszych gości w wyjątkowy klimat i podrywa do tańca.

Dostosowaliśmy nasze menu do oczekiwań gości. Czerpiemy inspirację z tradycyjnej kuchni polskiej, jak i oryginalnych włoskich przepisów. Chrupiąca pizza na cienkim cieście, soczyste zapiekanki, sezonowe przekąski oraz domowe lody i desery. Ponadto orzeźwiające drinki, zimne piwo i włoskie wino.


Dancingi


Kuchnia włoska


Muzyka 
na żywo


Desery lodowe

Indywidualne menu okolicznościowe, to wyjątkowa oferta przygotowywana przez nasz zespół cateringowy i eventowy. Imprezy okolicznościowe (wesela, rocznie, urodziny, komunie itd.) to nasza pasja. Zorganizujemy niezapomniane przyjęcie zarówno w naszym lokalu lub ogrodzie letnim, jak i w twoim mieszkaniu. 

Dysponujemy zespołem profesjonalnych kucharek i kelnerów, którzy dostosują propozycje kulinarne do twoich potrzeb i wymagań. Ponadto zapewniamy: rollbary, meble ogrodowe, pokazy barmańskie i kulinarne ( Top Chef, Master Chef), namioty imprezowe, fotobudkę, maszynę do popcornu i waty cukrowej, Dj’ów oraz animatorów dla dzieci.

Manager Lokalu: +48 723 523 285
Restauracja: +48 32 449 20 80
e-mail: kaczuszkadzika@gmail.com

© 2018 All rights Reserved. Design by Katoteka